Plisy

Potrzebujesz ozdoby dla Twych nowo wmontowanych okien? Zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty naszej firmy, która posiadając od kilkunastu lat prężnie działającą placówkę znajdującą się na terenie Piły, stanowi jednego z wiodących dostawców takich wyrobów jak markizy, rolety, żaluzje czy też plisy. Ostatnie ze wspomnianych produktów odznaczają się stylowością, praktycznością zastosowania oraz trwałością codziennej eksploatacji.

Nasze plisy dostępne są w rozmaitych wariantach, zarówno zróżnicowanych wizualnie, jak także pod kątem systemów ich mocowania oraz użytkowania. W tym zakresie wyróżniamy następujące kategorie produktów:

  • w systemie F1
  • w systemie VS
  • w systemie VS2

Nasz ośrodek znajdujący się na obszarze Piły to renomowana firma z długoletnim stażem dynamicznego funkcjonowania w branży okiennej. Z nami Twoje okna nabiorą zupełnie nowego blasku. Nie czekaj, zapoznaj się z naszą atrakcyjną ofertą szerzej, kontaktując się z wykwalifikowanym personelem, który chętnie udzieli dodatkowych informacji o prezentowanych produktach.